O NAS

 

Naszym celem jest udostępnianie klientom nowych technologii zapewniających komunikację wideo każdemu w organizacji a nie tylko wąskiej grupie. Jednocześnie nie chcemy zmuszać nikogo do wymiany wcześniej zakupionych produktów, bo wierzymy, że większość z nich można wykorzystywać jeszcze długo dzięki rozwiązaniom integrującym rożne technologie.

 

Dostarczamy rozwiązania zapewniające niezawodne wideokonferencje (Pexip, Zoom, Skype dla Firm) i możliwość rejestracji treści wideo zarówno wewnątrz firmy czy instytucji, jaki i poza nią (Padcaster, Kaptivo).

Jesteśmy zespołem z ogromnym doświadczeniem w branży IT ze szczególnym naciskiem na komunikację wideo i zunifikowaną (Unified Communications). Z przyjemnością wykorzystamy nasze doświadczenia, aby pomóc Państwu wybrać rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb.

TEAM VIXIO

Krzysztof Dobrowolski - CEO, Co-Founder

Jest jednym z „weteranów” branży wideokonferencyjnej w Polsce. Związany od 2004 roku z TANDBERG’iem, gdzie pełnił funkcję Country Manager’a na Polskę. Od podstaw stworzył zespół, biuro i sieć partnerów handlowych TANDBERG’a oraz zbudował zaufanie klientów do  produktów tej firmy.

Następnie po przejęciu TANDBERG'a w 2010 roku pracował dla Cisco odpowiadając za rozwiązania wideokonferencyjne i telepresence.

 

Krzysztof w swojej pracy stawia przede wszystkim na solidność, wiarygodność i dotrzymywanie danego słowa, za co ceni go bardzo wielu klientów i partnerów handlowych. Zawsze służy uczciwą i rzetelną radą w procesie poszukiwania rozwiązań najlepszych dla klienta oraz przedkłada dobro długoterminowej współpracy nad krótkoterminowe sukcesy handlowe.

 

Kontakt: krzysztof.dobrowolski@vixio.pl

 

Dominik Themerson - VP Sales, Co-Founder

Podobnie jak Krzysztof, z branżą wideokomunikacyjną związany niemalże od jej początków. Nieustający „ewangelista” komunikacji wideo na polskim rynku od 2007 roku odpowiedzialny w TANDBERG’u za sprzedaż i współpracę z partnerami handlowymi. Ma na swoim koncie spektakularne sukcesy i największe projekty TANDBERG'a w kraju.

Od 2010 roku po przejęciu TANDBERG'a przez Cisco odpowiadał za rozwiązania wideokonferencyjne i Cisco telepresence, a także za współpracę w tym zakresie z najbardziej znaczącymi operatorami telekomunikacyjnymi.

 

Dominik to zaraźliwy optymista, który nigdy się nie poddaje, aby spełnić oczekiwania klientów i partnerów handlowych ceniących sobie Jego determinację i wsparcie połączone z otwartością i bezgranicznym zaangażowaniem w każdy projekt. Zawsze uśmiechnięty, pełen wiary i bardzo towarzyski.

 

Kontakt: dominik.themerson@vixio.pl

 

 

Newsletter

© 2019 Vixio Sp. z o.o.

Email: info@vixio.pl

  • LinkedIn Podstawowe Czarny
  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
Dominik