top of page
Pexip logo new white.png
MS Teams Certified logo.png
Hangouts-meet.png
Pexip
Pexip

Pexip - wideokonferencje dla wszystkich.

 

Tradycyjne rozwiązania wideokonferencyjne dla biznesu były bardzo drogie, złożone, mało przyjazne w użytkowaniu i zarządzaniu oraz bardzo trudno skalowalne poza wąską grupę osób.

 

Ale to już jest przeszłość. Zapraszamy na wirtualne spotkania z użyciem skalowalnej platformy Pexip Infinity. Obecnie każdy w organizcji może posiadać swój osobisty Wirtualny Pokój Spotkań (VMR - Virtual Meeting Room) za ułamek ceny tradycyjnych rozwiązań. W dodatku dołączanie do spotkań jest tak proste jak korzystanie z telefonu, przeglądanie stron internetowych czy wysyłanie emaili.

Rozwiązuje łamigłówkę wideokonferencyjnych
połączeń każdego z każdym

 

Pexip Infinity umożliwia połączenia pomiędzy tradycyjnymi (starszymi) terminalami wideokonferencyjnymi a apikacjami Microsoft Lync i Skype dla Firm, przeglądarkami internetowymi, tabletami, smartfonami czy systemami telefonicznymi. Pexip Infinity łączy różne systemy i technologie wideokonferencyjne w jedno zintegrowane środowisko. To po prostu działa.

Pexip - Skype gateway
Pexip - Skype dla Firm gateway
Łączy Microsoft Teams, Skype dla Firm i Google Hangouts Meet z otaczającym światem wideokonferencyjnym

 

Pexip Infinity doskonale integruje się z już funkcjonującym środowiskiem Microsoft i Google. Pozwala użytkownikom Microsoft Teams, Skype'a dla Firm (Skype for Business) i Google Hangouts Meet prowadzić spotkania z każdym bez względu na to jakie rozwiązanie posiada - MS Teams, Skype dla Firm, Google Hangouts Meet, przeglądarkę internetową czy tradycyjne terminale wideokonferencyjne. Oczywiście wszyscy uczestnicy będą korzystać wysokiej jakości dźwięku, obrazu HD i udostępniania prezentacji. Pexip Infinity działa zarówno z serwerami Skype dla Firm, Lync 2013, Lync 2010 jak i z usługą w chmurze Microsoft'u (Teams i Skype Online w ramach pakietu Office 365) i Google (G Suite).

MS Teams Certified logo.png
Hangouts-meet.png
Oferuje wideokonferencje dla wszystkich w rozsądnej cenie bez względu na skalę

 

Pexip Infinity pozwala na udostęnienie wysokiej jakości wideokonferencji HD wszystkim osobom w organizacji przy kosztach porównywalnych z codzienną filiżanką kawy. Natomiast powszechny dostęp do komunikacji wideo przyspiesza podejmowanie decyzji i zwiększa efektywność pracowników.

Pexip - skalowalne wideokonferencje
Pexip - zawsze aktualna wersja
Całkowicie programowe rozwiązanie, co gwarantuje natychmiastowe aktualizacje

 

Ponieważ Pexip Infinity jest zwirtualizowanym oprogramowaniem to aktualizacje, rozszerzenia i nowe funkcje są dostępne natychmiast po ich opublikowaniu. Decyzja o tym kiedy i w jaki sposób przeprowadzić aktualizację czy rozbudowę rozwiązania nalezy wyłącznie do administratora systemu. Pexip Infinity jest instalowany jako wirtualne maszyny na platformach VMware ESXi lub Microsoft Hyper-V, dzięki czemu może być administrowany w taki sam sposób jak inne aplikacje.

Wideokonferencje i Unified Communications stają się usługą dostarczaną przez dział IT

 

Wdrożenie Pexip Infinity odbywa się w taki sam sposób jak każdego innego oprogramowania - we własnym data center, w prywantej chmurze (private cloud) albo w chmurze publicznej (public cloud). Możliwe są też scenariusze hybrydowe czyli instalacja serwerów w ramach jednego systemu zarówno we własnym data center jak i w chmurze. Pexip Infinity oferuje prosty model licencjonowania umożliwiający rozproszonym serwerom korzystanie z jednej puli licecnji, co pozwala na wygodne zarządzanie systemem z jednego centralnego punktu i zaoszczędzenie sporej części budżetu.

Pexip - system wideokonferencyjny jako wirtualne serwery
Pexip - łatwa obsługa i administracja
Łatwość użytkowania

 

Pexip Infinity nie zmusza użytkowników do zmiany sposobu komunikacji. Nie jest wymagana żadna nowa aplikacja, wtyczki, dodatki czy terminale - użytkownicy mogą nadal korzystać z tych samych narzędzi ale z zupełnie nowymi możliwościami. To pozwala na bardzo szybkie wdrożenia i natychmiastowe rozpoczęcie pracy na nowej platformie bez kosztownych i czasochłonnych szkoleń czy wsparcia ze strony działu IT (helpdesk).

bottom of page