Bezprzewodowe prezentacje

Bez kabli. Bez aplikacji.

Połącz się do wyświetlacza w sali konferencyjnej używając standardowych funkcji w urządzeniach Windows, Android, Apple.

Screen Mirroring

ScreenBeam wspiera technologie Miracast i AirPlay, które pozwalają na połączenie z wyświetlaczem (monitor, telewizor, projektor) bez kabli i bez konieczności instalowania jakiejkolwiek aplikacji z systemów Windows, Android, iOS, macOS.

Wireless Touch

Wsparcie dla dotykowych monitorów. Po bezprzewodowym połączeniu z komputera dotykowy monitor powala na pełną obsługę aplikacji podczas prezentacji. Komputer nie musi być wyposażony w dotykowy ekran.

Extended Desktop

Użytkownicy zarówno systemu Windows, jak i macOS mogą przesyłać bezprzewodowo prezentację w trybie powielania ekranu oraz rozszerzonego ekranu.

Bezpieczeństwo i zarządzanie

Zdalny dostęp do urządzeń i centralny system zarządzania powalają na łatwe konfigurowanie, wprowadzanie zmian czy aktualizowanie z jednego miejsca w całej sieci bezprzewodowych odbiorników prezentacji.

 

Funkcjonalność Digital Signage

 

  • w czasie, gdy prezentacja jest nieaktywna na ekranie można wyświetlać treści informacyjne czy reklamowe

  • obsługiwane formaty treści to m.in. HTML5, WebGL, Video Webm, Video H264, Video MP4

  • programowalny czas braku aktywnej prezentacji, po którym uruchomi się automatycznie wyświetlanie treści digital signage

  • dostępny tryb wyświetlania pełnoekranowego (fullscreen) i na części ekranu (framed), dzięki czemu informacje o sposobie bezprzewodowego dołączenia z prezentacją mogą być widoczne także w trybie digital signage