top of page

Microsoft Teams Connector dla terminali Cisco, Polycom itp. w ramach nowych licencji Pexip.

W ramach usługi chmurowej Pexip dostępne są obecnie nowe licencje Enterprise Room Connector (ERC) zawierające bardzo bogatą funkcjonalność w atrakcyjnej cenie.

Licencja Pexip Enterprise Room Connector (ERC) jest przypisywana do terminala** wideokonferencyjnego H.323/SIP (Cisco, Polycom, LifeSize itp.) i zapewnia następujące funkcjonalności:

  1. Rejestrację w chmurowym SIP registrar (Endpoint License Premium)

  2. Chmurowy gateway do połączeń z terminala SIP/H.323 do spotkań MS Teams (MS Teams CVI License)*

  3. Hostowanie domeny klienta w ramach usługi Pexip, co pozwala na spersonalizowanie adresu gatewaya do MS Teams i dołączanie do spotkań MS Teams z pominięciem lobby, gdyż terminale firmowe nie będą traktowane jako goście i nie będą musiały być każdorazowo wpuszczane do spotkań MS Teams przez innych uczestników spotkania (Domain Hosting License)

  4. Zapraszanie terminali Cisco (obsługa terminali Polycom od kolejnej wersji) do spotkań MS Teams i dołączanie do nich jednym kliknięciem z poziomu panelu dotykowego lub ekranu/pilota terminala (One Touch Join License)

  5. Dołączanie do spotkań MS Teams z innych terminali H.323/SIP niż Cisco poprzez wybranie stałego numeru gatewaya i wprowadzenie numeru spotkania MS Teams (MS Teams CVI License)*

  6. Wirtualny pokój konferencyjny (VMR) o pojemności do 100 uczestników z możliwością dołączania w SIP, H.323, WebRTC, Skype for Business, telefonicznie (Enterprise User License)


Powyższy zestaw licencji gwarantuje kompletną funkcjonalność wideokonferencyjną zarówno w ramach tradycyjnych połączeń H.323/SIP, jak i platformy Microsoft Teams.*Gateway do połączeń z terminali SIP/H.323 do spotkań MS Teams może być zastąpiony gatewayem do połączeń z terminali SIP/H.323 do spotkań Google Hangouts Meet (Google Interop License)

**Minimalna ilość terminali objętych usługą to 10 sztuk


W wypadku zainteresowania tym rozwiązaniem zachęcamy do kontaktu


Comments


Archiwum
Szukaj po tagach
Obserwuj nas
  • Facebook Basic Square
  • Instagram
  • Twitter Basic Square
  • LinkedIn App Ikona
bottom of page