top of page

O NAS

 

Naszym celem jest udostępnianie klientom nowych technologii zapewniających komunikację wideo każdemu w organizacji, a nie tylko wąskiej grupie. Jednocześnie nie chcemy zmuszać nikogo do wymiany wszystkich wcześniej zakupionych produktów, bo wierzymy, że większość z nich można wykorzystywać jeszcze długo dzięki rozwiązaniom integrującym rożne technologie.

 

Dostarczamy rozwiązania zapewniające niezawodne wideokonferencje (Pexip, Zoom, Huddly) i możliwość rejestracji treści wideo zarówno wewnątrz firmy czy instytucji, jaki i poza nią (Padcaster, Pivo). Oferujemy także rozwiązania do streamingu wideo (Magewell, ManyCam), w tym także telepromptery umożliwiające wygodne czytanie tekstu przed kamerą. W naszej ofercie znajdują się także promptery prezydenckie pozwalające na czytanie tekstu podczas wystąpień publicznych przy jednoczesnym zachowaniu kontaktu wzrokowego publicznością.

 

Ważną częścią naszej oferty są także rozwiązania do prowadzenia bezprzewodowych prezentacji w salach konferencyjnych (Screenbeam, Airtame).

Jesteśmy zespołem z ogromnym doświadczeniem w branży IT ze szczególnym naciskiem na komunikację wideo i zunifikowaną (Unified Communications). Z przyjemnością wykorzystamy nasze doświadczenia, aby pomóc Państwu wybrać rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb.

bottom of page